İzmirdeki spor salonlarından güzelyalıda 2002 yılından itibaren hizmet veren Sportmax gym; spor sektöründe; kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek başarılı ve tercih edilir bir isim olma amacıyla hizmet vermeyi sürdürmektedir.Fitness ve Pilates programları ile üyelerinin yaşam kalitesine hizmeti devam etmektedir.

     Spor merkezinde Fitness salonu , Cardio salonu ve pilates stüdyosu yer almaktadır.

     Sportmax fitness merkezinde bulunan koşu bantları, elliptical, spin bike ve bisikletlerin bulunduğu kardiyovasküler alan , serbest ağırlık bölümünde fitness veya vücut geliştirme yapabileceğiniz geniş ekipman, Beslenme danışmanlığı hizmeti ile üyenin antrenman sonrasındaki diyet veya kilo almaya yönelik danışma hizmeti verilmektedir.

     400 Metrekarelik bir alan içerisine kurulmuş olan Sportmax , Türkiye’nin ve dünyanın en iyi spor ekipmanı markalarından Senkron, Diesel Fitness , Pro fitness ürünleri ile üyelerine hizmet vermektedir.

     Son derece profesyonel, braşlarında uzman antrenörleri ve mükemmel spor ekipmanları ile seçkin üyelerine beklentilerinin çok üzerinde bir hizmet sunmaktadır...