İhtiyacınıza yönelik bilimsel egzersiz programlarını bire bir uygulamak, zaman içinde değişen form ve sağlık durumunuzu en üst düzeye çıkarmak artık elinizde...

     Bazı kişiler sadece zayıflama amacıyla spor ve diyet yaparlar. Bazıları ise kilo almak amacıyla. Bir kişi için oldukça hacımlı ve kaslı olmak önemliyken bir başkası bunu çok itici bulabilir ve hafif kaslandırılarak, atletik, şekillendirilmiş ve fit bir vücudu tercih edebilir.

     İşte bu noktada günümüzün yeni trendi ve moda akımı olan PERSONAL TRAINING SİSTEMİ - yani KİŞİYE ÖZEL EGZERSİZ PROGRAMLARI gündeme gelmektedir.

     Herkesin günlük yaşam uğraşısı nedeniyle egzersize ayırabileceği zaman farklıdır. Bazı kişiler hafta içinde oldukça uzun ve yorucu bir iş rutini içindedirler. Yorgun argın eve gelip sonra haftada 4 gün egzersiz yapmak bu kişiler için imkansızdır.

     Bazıları haftada en fazla 2 gün 45 dakika spora zaman ayırabilecekken, bazıları haftada 5 veya daha fazla gün ve 2 saat ayırabilirler. Öyleyse kişinin egzersize ayırabileceği zaman kişiye özel programlamada göz önünde bulundurulması gereken önemli bir konudur.

     Kişinin sağlık durumu, daha önce geçirdiği rahatsızlıklar, o andaki psikolojik ve sosyal durumu durumu, vücut yağ ve kas oranı gibi veriler herkes için değişkendir ve bunlar kişiye özel programlamada önemli rol oynarlar.

     Ayrıca kişinin yeme alışkanlıkları, çalışma ortamı, yemek saatleri, moralitesi gibi veriler de kişiden kişiye değişen önemli hususlardır. Öyleyse bunlar bilinmeden de doğru bir programlama yapılamaz.

     Bu nedenle size ait bu verileri toplayacak, yorumlayacak, size özel ve en doğru çalışma ve beslenme programlarını düzenleyecek, zaman içinde sizi gözlemleyecek ve karşılaştığınız soru ve sorunlarda sizin yanınızda olacak gerçekten uzman kişilere ihtiyacınız olacaktır.

     Öyleyse hiç vakit kaybetmeden, sizi mükemmel ve sağlıklı vücuda kavuşturacak olan işin kaynağına gelin.

     Özelliklerinize ve amaçlarınıza göre düzenlenmiş egzersiz programlarını , SPORTMAX KİŞİYE ÖZEL EGZERSİZ ÜYELERİ arasına katılıp, mükemmel sağlık ve forma ulaşarak, spor yapmanın, form tutmanın ve hayattan daha fazla zevk almanın doruklarına ulaşın.